Yeni Kariyeriniz Özel Dekor Net'de Başlıyor!

Özel Dekor Net İç Mimarlık Kursu; iç mimarlık alanında hizmet veren Decor Net Interiors, mimarlık hizmeti veren ve mimari konularda seminerler düzenleyen Passion Project firmaları tarafından kurulmuştur. Bu program Milli Eğitim Bakanlığı ve Talim Terbiye Kurulu tarafından onaylanmış 625 sayılı kanun doğrultusunda yürürlüğe konmuştur. Tüm eğitim sonunda kursiyerler yaratıcılık, gusto, tecrübe, kültür, bilgi, uygulama, sunuş teknikleri, teknik donanım ve daha birçok alanda kendilerine güvenli ve donanımlı bir hale gelmelerini sağlayan MEB Onaylı Sertifika’larını kavuşacaklardır.

Olanaklar

Anadolu yakasının kalbi denilebilecek, her türlü imkana sahip Kadıköy muhitinin Rasim Paşa mahallesinde yer almakta olan eğitim merkezimize ulaşım her türlü vasıta ile mümkündür. Buna Avrupa Yakasından gelmek isteyenler için deniz yolu ve marmaray da dahildir. Ayrıca çok yakın noktada iki adet büyük otoparklar mevcuttur.

Amacımız

MEB ONAYLI İÇ MEKAN TASARIMI UYGULAMALI SERTİFİKA PROGRAMI

Program'ın Amaçları

• Günümüz artan kullanıcı taleplerine (ergonomik, psikolojik, ekonomik, kültürel) göre iç mekânları teknolojik gelişmelerle birlikte yaratıcı çözümler üreterek, mekânların hacim yüzeylerinin, aydınlatma, renk, mobilya tasarımı vb. tüm donanım ile tasarlanmasını kapsamaktadır.
• Bu programı başarıyla tamamlayan kursiyerler; mekâna ve insan ölçülerine uygun iç mekan tasarımı ortaya çıkarabilecek, iç mekandaki kullanıcının ihtiyacına yönelik olarak malzemelere ve mobilyalara karar verebilecek, iç mekan tasarımı projelerinin içeriğini tartışabilecek, bir mekan tasarımı projeleri ile ilgili görsel sunumlar hazırlayabilecektir.
• Kursiyerler, teorik bilgiler ile birlikte uygulama dersleri(şantiye dersleri, atölye dersleri ve mağaza ziyaretleri) günümüz teknoloji ve standartlarını yakından takip etmiş olurlar.
• Gerekli iç mekan tasarımı eğitimini verilerek kursiyerleri tasarım yapabilecek seviyeye getirmektir.
• Kursiyerler program sonunda "İç Mekan Tasarımcısı" ve "Dekoratör" ünvanı alırlar.

Program'ın Uygulaması ile ilgili Açıklamalar

• Program güncel uygulamalı bilgiler ile zenginleştirilip günümüz teknoloji ve standartlarına göre hazırlanmıştır.
Çözüm ortaklarımız: Knauf, Eczacıbaşı Grup(Intema-Vitra vb.), Alligatör, Homteks, Ser Mefruşat, Siemens Akıllı Ev Sistemleri, Bagno B&B, Model Mobilya, Atölye Mobilya, Home City, Aydın Tekstil, Modeon, ICA

Program'ın Süresi

Toplam Süre: 32 Hafta / 512 Saat
Haftalık Süre: 16 Saat