Başarı Hikayeleri

Oya Malbora
Oya Malbora - Onkoloji Uzmanı Doktor

Onkoloji Uzmanı bir doktor olarak hayata devam ederken ancak hayata başka pencereden bakmayı planlarken hayatım için aldığım en güzel hediye, en doğru karar, kendi adıma yaptığım en muhteşem yatırım.

Ruhumu zenginleştiren, vizyonumu genişleten ve en güzel ikinci baharla hayatıma rengarenk devam etmemi sağlayan Özel Dekor Net’in çalışanları ve bu ekolün kurucusu sevgili Ayşegül Hanım’a teşekkürler.

Emine Suer
Emine Suer - Genetik Mühendisi | Adli Tıp Uzmanı

Dekorasyon dünyasında sonsuz olasılıklı ve zevkli bir yolculuğa çıkmak çok uzun zamandır istediğim bir şey olmasına rağmen nereden başlayacağımı bilemiyordum. Bu nedene Dekor Net’e katılmak hayatımdaki dönüm noktalarından ve verdiğim en doğru kararlardan biri oldu. Eğitim sırasında teorik bilgilerin yanı sıra aldığım uygulamalı atölye ve şantiye dersleri kendimi son derece donanımlı ve cesur hissetmemı sağladı. Tüm bunların olmasına vesile olan, engin bilgisini büyük alçak gönüllülük ve heyecanla paylaşan başta Mimar Ayşegül Suner hocama ve Dekor Net ailesine çok çok teşekkür ederim.

Suna Ekşioğlu
Suna Ekşioğlu - Mermer ve İnşaat Firması Sahibi

Sevgili Hocamız Ayşegül Suner ile tanışma fırsatım olduğu anda bu eğitime katılmak için hemen karar verdim, çünkü kendisinin engin bilgi, gusto ve tecrübesini hissetmemek imkansız. Farklı teknikler ile sunduğu özel programı ise gerçekten inanılmaz bir öğrenme fırsatı. Hem beynimizin hem de ruhumuzun beslendiği nadir bir ortamda bulunmak hepimizi olduğumuzdan daha genç ve aktif bir konuma getirdi. Oluşturduğumuz dostluklar da cabası. Hayat hepimiz için Ayşegül Hocamız'ın bize sunduğu ve tattırdığı şahane tasarım ve ilham gücünün güzelliği ile dolu olarak devam etsin. Sadece alana ilgisi olanlar için değil, kendini yenilemek ve bambaşka bir pencereden bakıp görebilmek için olağanüstü bir deneyim. Emeği geçen tüm ekibe sonsuz teşekkürler.

Nevin Ciner
Nevin Ciner - İnşaat Firması Sahibi

8 yıldan beri sahibi olduğum inşaat firmasına gelen talepler doğrultusunda dekorasyon hizmeti vermekteyim. Ancak çok hızlı karar verip katıldığım bu program hem kendimi görmek istediğim pozisyon olarak hem de öğrendiğim tarzlar, renk kartelası oluşturmak, sunum tepsileri ve panoları hazırlayıp "design concept" oluşturabilmek hatta duvar duvar, mkare planlama yapabilmek. Bir de bunları perspektifler ile besleyebilmek!!! Tahmin ve beklentilerimin çok daha fazlası verildi, ben de tam devam sağlayarak başarı ile kursu tamamladım. Artık daha sağlam temellere dayanan tasarımlar yapabilirken kendi fikirlerimi de daha net bir şekilde savunabileceğim. Bu da benim gibi birçok insan ile çalışan ve herkese işi aktarmak durumunda olan biri olarak benim için paha biçilmez oldu. Hayatta iki unsurun insanı başarılı kıldığına inanırım; 1.Ustalardan ustalığı öğrenmek 2.Kendini güncellemek. Ben bu eğitime katılarak bu iki unsuru da yerine getirmiş oldum.

Çok değerli ve kıdemli Mimar Ayşegül Suner Hocam'a ve dünya tatlısı mimar genç kızlarımıza sonsuz teşekkür ve sevgilerimi iletiyorum.

Meral Halisdemir
Meral Halisdemir - Tarih Öğretmeni

Sevgili Ayşegül hanım ve ekibi;
"Bilgi en değerli hazinedir" anlayışını her derste yaşattığınız için, evimdeymişim gibi hissettiren sıcak sohbetleriniz için, özenli ağırlamalarınız için ve en önemlisi hayallerime giden kapıları açtığınız için çok çok teşekkür ederim. İşini tutkuyla yapan, her projesiyle harikalar yaratan, özel fikirler üreten, değerli tecrübelerini paylaşmaktan asla çekinmeyen, Türkiye'nin en iyi mimarlarından Ayşegül hanımdan ders almak ve onun çevresi sayesinde yeni olanaklara açılmak hem zevkli hem de paha biçilemez bir deneyim ve ayrıcalıktır.

Senem Arcan
Senem Arcan - Bilgi & İşlem Yönetici | Ressam

Sevgili Dekor Net Ekibi,
Uzun yıllar bilgi işlem ve telekominikasyon sektötünde yöneticilik yaptım ve kendimi bildim bileli hep birşeyler tasarladım, yarattım. Son yıllarda resim çalışmalarıma yoğunluk verdiğim sırada yolum sizlerle kesişti. Ne kadar da iyi oldu. Sevgili Aysegül Suner’in tecrübelerini içine katarak hazırladığı ve büyük bir heyecanla yürüttüğü program, hem teknik hem estetik açıdan bana yeni bir boyut kattı. Hem de ilham verdi. Programdan aldığım bilgiler ve resim çalışmalarımı harmanlayarak ilerlemek bana büyük heyecan veriyor. Program sürecinde Dekor Net sayesinde edindiğim kontaklar da yapmak istediğim açılımlar için çok faydalı oldu. Çok çok teşekkürler Ayşegül Suner.

Ezgi Tuğçe Yıldırım
Ezgi Tuğçe Yıldırım - Sosyolog

Ayşegül Hanım'ın paha biçilemez deneyimlerine, özenle hazırladığı eğitim programında ortak olmak inanılmaz öğretici ve keyifli bir tecrübeydi. Türkiye'de sık rastlanmayan "on the job training" tekniği ile aktardığı eğitim sayesinde, tasarım konusunda A'dan Z'ye donanımlı hissetmek bir ayrıcalıktır. Yıllardır özenle biriktirdiği deneyimleri paylaşmakta bu kadar cömert olduğu için bir kez daha hem kendisine hem de güzel ekibine teşekkürler...

Nuşin Tunç
Nuşin Tunç - Modeon Mağaza Sahibi

Mobilya mağazası açmaya karar verince, yıllardan beri sektörde olan eşimin de desteği ile Dekor Net'in programına katılmak benim ve firmamızın geleceği için çok ama çok faydalı bir karar oldu. Tüm yoğun programın içinde her dersi zevkle takip ettim ve kendi ekibimizde çalışan tüm arkadaşlarıma da Sevgili Ayşegül Hocam'ın öğrettiği değerli bilgileri aktardım ki sağlam adımlar ile yeni işimizde yol alalım. Ayrıca Dekor Net'de edindiğim nosyon sayesinde bize gelen projeyi anlama, çözme ve direktif verebilme açısından kendimi tam donanımlı hissediyorum. Ayşegül Hocam'a ve gelecekteki tüm katılımcılara mağazamız müteşekkirliğimiz olarak daima açık olacaktır. Kucak dolusu sevgilerle...

Nihan Kutan
Nihan Kutan - Dekoratör

Programa önceden katılmış olan kız kardeşim sayesinde haberim oldu ve katılabilmek adına Toronto'dan İstanbul'a geldim. İyi ki yapmışım çünkü hem çok güzel dostluklar kurduk hem de Toronto'da dekorasyon ile uğraşan oğluma da faydalı olup, onunla beraber hem yeni aldığımız evi daha doğru kararlar eşliğinde ele alabileceğim ve oğlumun da işlerine yardımcı olabileceğim. Ayşegül Suner ve tüm ekibi bizi şahane ağırladı ve eğitti. Herkese teşekkürler...

İlkay Erbay
İlkay Erbay - Yönetici

Hayatımda her zaman sanata ve sanatsal mekanlara ilgi duydum. Son yıllarda katıldığım bir çok seminer ve workshoplar yoluyla kendimi bilgilendirmeye çalıştım. Bu birikimi hangi yol ile aktarabilirimi düşündüğüm bir zamanda yolum Dekor Net ile kesişti. Değerli Mimar Ayşegül Suner’in kurduğu engin bilgi ve tecrübesini profesyonelce aktardığı dekorasyon seminerlerine katılmak verdiğim en iyi kararlardan biri oldu. Vizyonuma kattığınız değerlerden dolayı Ayşegül Hanım başta olmak üzere tüm Dekor Net ailesine teşekkürlerimi sunarım.